Offart

Realizacje

Zespół Szkół Mechaniczno - Samochodowych w Bytomiu Dostawa i montaż wyposażenia auli:
- krzeseł audytoryjnych Tytan Komfort (nakładki na siedzisku i na 2/3 oparcia, składane stoliki do pisania, wysłona dla pierwszego rzędu)
- katedry
- tablicy akademickiej
- ekranu projekcyjnego
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu Dostawa i montaż foteli audytoryjnych typu ORION KOMFORT (pełne nakładki tapicerskie na siedzisku i oparciu, składany stolik do pisania - nietypowy). Fotele indywidualnie dostosowane do warunków sali.
Uniwersytet Warszawski Dostawa i montaż wyposażenia sali wykładowej - krzeseł audytoryjnych TYTAN (sklejka barwiona, składany stolik do pisania, panel frontowy) oraz biurka i krzesła dla wykładowcy.
Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Remont audytorium - prace budowlane, wykończeniowe, instalacja elektryczna oraz dostawa i montaż wyposażenia (m.in. krzeseł, katedr, tablic, systemu nagłośnienia, projekcji oraz zaciemnienia sali).

Krzesło audytoryjne TYTAN KOMFORT (nakładka tapicerska na siedzisku i na 2/3 oparcia, stoliki do pisania, wysłona pierwszego rzędu).

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Dostawa i montaż w sali wykładowej tapicerowanych krzeseł audytoryjnych TYTAN KOMFORT.
Warszawski Uniwersytet Medyczny (Akademia Medyczna), Centrum Dydaktyczne
Krzesło audytoryjne ORION KOMFORT
(nakładka tapicerska na siedzisku i oparciu, sklejka wybarwiana, blenda wysłaniająca i stolik do pisania dla pierwszego rzędu, składane stoliki), konstrukcja podestu wraz z pokryciem, katedra z mównicą, fotele obrotowe

 

LXXII Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Dostawa i montaż krzeseł audytoryjnych TYTAN (sklejkowe siedzisko i oparcie, składany stolik do pisania, panel frontowy).
Politechnika Łódzka, Ośrodek Badań Mikroelektrotechniki i Technik Informatycznych
Krzesło audytoryjne TYTAN KOMFORT


(nakładka tapicerska na siedzisku i 2/3 oparcia, blenda wysłaniająca i pulpit do pisania dla pierwszego rzędu, składane stoliki do pisania)

 

IESE Business School, University of Navarra, sala wykładowa w Łazienkach Królewskich w Warszawie
Składana aula, przeznaczona do wielokrotnego montażu i demontażu (tablica kolumnowa wolnostojąca, podest, stoliki i fotele, system nagłośnienia)

 

Zespół Szkół nr 94 w Warszawie Wesołej Krzesło audytoryjne Orion (sklejkowe ze składanym stolikiem do pisania, blenda wysłaniająca i pulpit do pisania dla pierwszego rzędu).
Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, Siedlce

Dostawa i montaż krzeseł audytoryjnych - krzesło TYTAN KOMFORT (nakładki tapicerskie na siedzisku i oparciu, składane stoliki do pisania).

Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Dostawa i montaż krzeseł audytoryjnych TYTAN KOMFORT (nakładki tapicerskie na siedzisku i na 2/3 oparcia, składany stolik do pisania, wysłona pierwszego rzędu).
Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Wyposażenie sali szkoleniowej - system audiowizualny (nagłośnienie, ekran projekcyjny, projektor, ekran LCD, system sterowania z dotykowym panelem sterowania) i meble (krzesła, stoły).